Likwidacja konta w Alior Banku

Informacje o Alior Banku

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Bank od początku istnienia łączył zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. Bank obsługuje obecnie ponad milion klientów. Posiada około 200 własnych oddziałów oraz około 250 placówek partnerskich. W 2012 roku Alior Bank uruchomił bank internetowy Alior Sync kuszący klientów między innymi funkcją cash-back przy zakupach internetowych.

Alior Bank – procedura zamknięcia konta

Zamknięcie konta w Alior Banku odbywa się przez złożenie pisemnego wniosku w placówce banku. Standardowo okres wypowiedzenia trwa 30 dni. W tym czasie należy zadbać o spłacenie całego zadłużenia wraz z odsetkami, opłatami i prowizjami. W wypowiedzeniu koniecznie zaznaczmy co ma się stać z naszymi pieniędzmi po zamknięciu rachunku. Jeżeli tego nie zrobimy, Alior Bank przeniesie nasze pieniądze na nieoprocentowany rachunek i będzie czekać na naszą dyspozycję.

Uwaga!
Wypowiedzenie umowy o prowadzenie rachunku bankowego jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy o karty płatnicze oraz o limit odnawialny.

Opłaty za zamknięcie rachunku bankowego w Alior Bank

Regulamin prowadzenia rachunku oraz tabela opłat i prowizji nie przewidują opłaty za wypowiedzenie umowy.

Dokumenty związane z likwidacją konta w Alior Bank

Regulamin

Tabela Opłat i Prowizji

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Szukasz promocji w Alior Banku? Kliknij poniżej.

Promocja Alior Bank >>

Komentarze do “Likwidacja konta w Alior Banku”

  1. Zobaczcie jak pracownicy Alior Banku nielegalnie wykorzystuja nr telefonow z ogloszen OLX

    http://www.egosuper.pl/skad-ma-pani-moj-numerz-internetu/

  2. Według wpisu na facebook’u:

    „Istnieje możliwość złożenia wypowiedzenia umowy rachunku oszczędnościowego korespondencyjnie. W tym celu należy przesłać odpowiednią dyspozycję na adres Alior Bank S.A., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa.”

    Nie wiem czy i na ile jest to aktualne.